Войти Регистрация
Корзина 0 позиций
на сумму 0 грн.
Історія компанії
Як ми починали

Історія компанії

Засновник Чистої Води - Молчанова Світлана у 1998 році.
Історія розпочалась у 1998 році.

У ті часи в Україні, на відміну від зарубіжних країн, був відсутній сервіс бутильованої води, та культура пиття води була лише з-під крану.

Тому і зародилась ідея про виробництво якісної питної води та створення сервісу доставки бутильованої води у Миколаєві.

Перші балони води були куплені в інших містах України та розвезені клієнтам у Миколаєві на двоколісній теліжці. Першими клієнтами стали Пасифік Моретай, НКТВ, Нівен, ПриватБанк та Морпорт.

Молчанова Світлана разом з Річардом Гадаваю у Києві, який одним з перших привіз 5-ти галоні балони води в Україну, на фоні саморобного столу розливу води, 1998 рік.
2000 рік

Чиста Вода запустила власне виробництво потужністю 200 літрів на годину і стала першою компанією по виробництву та постачанні бутильованної води у Миколаєві.

2002 рік

Зростання кількості клієнтів до 100 та заключення дилерських договорів на постачання бутильованої води в Крим, Херсон та по Миколаївській області.

2003 рік

Подальше зростання сервісу доставки Чистої Води та початок проекту розвитку «Франчайзінг по всій Україні» по бутильованій воді.

Виробництво Чистої Води, 2004 рік.
2004 рік

Збільшення виробничих потужностей за рахунок збільшення реалізації води та кількості клієнтів.

2005 рік

Компанія вступила в Асоціацію «Бутильовані Води України», що дозволило навчатись та обмінюватись досвідом з іншими виробниками бутильованої води по всій Україні, зокрема Небесна Криниця (Київ), GREIF (США) та Clear Water (Київ).

2007 рік

Розширення асортименту, Чиста Вода почала випускати воду у 5-ти літрових та 1-літрових пляшках. Також була запущена нова лінія по виготовленню Чистої Води у літрових пакетах.

Будівництво заводу Чистої Води
в с. Сливино, 2008 рік.
2008 рік

Розпочато будівництво заводу бутильованої води у село Сливино, Миколаївський район.

2009 рік

Закінчено будівництва заводу Чистої Води та введення в експлуатацію нової лінії розливу з виробничою потужністю - 2 000 літрів на годину. Джерелом води замість водопровідної води стала свердловина, розташована на території виробництва.

2010 рік

Компанія перша використала термоплівку на горлечко бутелів для додаткової гарантії якості. З 2010 року Чиста Вода вигравала кубок «100 Найкращих товарів України» п’ять років поспіль.

Запуск нової лінії розливу на заводі Чистої Води, 2009 рік.
2011 рік

Відкрили власну лабораторію, яка стала контролювати якість продукції в кожній партії виробництва та є сертифікованою державними органами влади.

2012 рік

Відкриття нових пунктів розливу та обміну балонів Чистої Води по місту Миколаїв для зручності наших клієнтів.

2013 рік

Розширення асортименту та початок випуску мінералізованої Здорової та Йодованої води, що стало можливим завдяки наявності власної лабораторії.

Нагорода
«100 Найкращих товарів України»
2008 рік
2015 рік

Компанія отримали сертифікат ХАССП (Hazard Analysis and Critical Control Points - система якості управління безпеки харчових продуктів), який замінив щорічні сертифікати відповідності якості Чиста Вода отримували з 2000 року під стандарти метрології України.

2016 рік

Відкриття спеціалізованого кол центру на Фабриці Чистої Води, як результат навчання операторів у Києві та введення нового рівня обслуговування клієнтів.

2017 рік

Подальше розширення асортименту, введення Чиста Вода з особливим складом для жінок та чоловіків.

Власна лабораторія, 2011 рік
2018 рік

Розроблено мобільний додаток для зручності замовлення та покращення сервісу для наших клієнтів.

2020 рік

Продовжуємо відкривати магазини Чистої Води по Миколаєву (наразі існує 5 магазинів), розширювати наш асортимент та піклуватись про наших клієнтів.