Войти Регистрация
Корзина 0 позиций
на сумму 0 грн.
Про нас
Як ми турбуємось про клієнтів

Про нас

Несемо культуру пиття в кожну оселю

Розпочавши свою діяльність в 1998 році, Чиста Вода зарекомендувала себе як надійного постачальника питної води для дому та офісу. Наша мета – нести культуру пиття в кожну оселю. Для нас важливо донести нові знання щодо споживання якісної питної води, саме тому ми постійно розвиваємось, вчимось та удосконалюємось. Ми постійно запроваджуємо нові технології на нашому виробництві та створюємо нову продукцію для здоров’я та зручності наших клієнтів.

Ми дбаємо про безпеку та здоров'я наших клієнтів

Володіючи власною лабораторією, ми впевнені у високій якості нашої води

З 2011 року Чиста Вода запустила власну сертифіковану лабораторію, що дозволяє нам гарантувати якість нашої продукції та здійснювати контроль нашого виробництва, адже ми перевіряємо кожну партію нашої води на відповідність стандартам. Лабораторія оснащена сучасними приладами, що забезпечують високу точність, оперативність і достовірність аналізу. Усі методики атестовані Укрметрстандартом.

Також, саме лабораторія дозволяє нам розширювати наш асортимент та створювати воду для будь-яких потреб наших клієнтів, в тому числі мінералізована, лужна та спеціальна вода для кави.

Крім цього наша лабораторія пропонує послуги перевірки якості води на хімічні та мікробіологічна показники для сторонніх замовників. Також виконуємо аналізи стічних та зворотних вод, в тому числі біо-тестування. Найновішою послугою нашої лабораторії є аналізи вина. Якщо Ви хочете перевірити якість води, яку Ви п’єте, Ви можете замовити аналіз води зателефонувавши нам.

Важливим фактом є захист наших клієнтів системою ХАССП

ХАССП (HACCP англ. Hazard Analysis and Critical Control Point) – Система Управління Безпечністю Харчових Продуктів. Це система аналізу ризиків та критичних контрольних точок (етапів, на яких виникають ризики).

В основі ХАССП лежать принципи, яким мають відповідати всі процеси на підприємстві, аби попередити та виключити можливі ризики для здоров’я кінцевого споживача на усіх етапах виробництва, починаючи від сировини та закінчуючи збереженням готової продукції. Система ХАССП є науково обґрунтованою, що дозволяє гарантувати виробництво безпечної продукції шляхом ідентифікації й контролю небезпечних чинників. Система ХАССП схвалена в усьому світі, зокрема, Комісією харчового кодексу (Комісія ООН — Codex Alimentarius) та Європейським Союзом, а також прийнята рядом країн, у т. ч. Канадою, Австралією, Новою Зеландією та Японією як обов'язкова до застосування.

Як ми очищуємо воду?

Найменування води проходять 7 стадій очищення, основним з яких є метод зворотного осмосу - очищення на молекулярному рівні. Основа зворотного осмосу - це тонко плівкова мембрана. Вона являє собою сітку, розмір осередків якої порівнюється з розміром молекули води. Звичайно, ці осередки не помітні для людського ока, їх роблять спеціальним лазером. Коли вода проходить через зворотний осмос, з неї видаляються практично всі розчинені компоненти, а також солі важких металів, органічні домішки та бактерії.

1
Видобуток води з власної свердловини
Наше виробництво та свердловина знаходяться за межами міста.
2
Видалення грубих механічних домішок
За допомогою фільтра механічної очистки видаляються грубі домішки, такі як пісок та глина.
3
Попередня бактерицидна обробка
За допомогою ультрафіолетового стерилізатора виробництва Ecosoft.
4
Тонка механічна очистка
З води видаляється залізо, марганець, сірководень та солі, що дають накип.
5
Очистка зворотним осмосом
Очистка на молекулярному рівні, система зворотного осмосу виробництва Ecosoft.
6
Корегування мінерального складу
Додавання мінеральних солей та корегування рівня Ph відповідно до рецептури асортименту.
7
Кондиціювання смаку води
За допомогою фільтра з пресованого активованого вугілля.
8
Фінішна ультрафіолетова стерилізація
За допомогою ультрафіолетового стерилізатора виробництва Ecosoft.
9
Автоматизований розлив води в балони.
Після 3 стадій мийки балонів, вода автоматично розливається та закупорюється.

Одним з важливих етапів виробництва нашої води є мінералізація. На цьому етапі автоматичними дозаторами додаються мінеральні солі для корегування вмісту мінералів та рівня Ph для усіх найменувань води з нашого асортименту, в тому числі для йодованої води. На цьому етапі «Чиста Вода» насичується екологічно чистими мінеральними солями, які роблять її смачною і корисною. Мінералізатор має автоматичний блок управління, що дозволяє максимально точно контролювати вміст солі води.